ZorgboerderijenZorg verstrekken op het bedrijf, iets voor u?
Land- en tuinbouwers kunnen een subsidie krijgen voor het opnemen van de zorgtaak op hun bedrijf. Momenteel zijn er al meer dan 200 land- of tuinbouwbedrijven door de Vlaamse overheid erkend als zorgboerderij.
De subsidie bedraagt 40 euro per dag voorzien als de landbouwer of medewerker zelf instaan voor de zorg en activering van de zorgvrager of 15 euro per dag als de landbouwer enkel zijn bedrijfsinfrastructuur ter beschikking stelt.
De ingevulde aanvraagformulieren en de registratieformulieren stuurt u naar de afdeling Duurzame Landbouwontwikkeling:
Deze subsidie wordt uitgewerkt in het besluit van de Vlaamse regering van 14 oktober 2005 betreffende de toekenning van subsidies voor de zorg en activering van zorgvragers op land- of tuinbouwbedrijven.
Meer informatie:
Duurzame Landbouwontwikkeling Vlaams Administratief Centrum - Lange Kievitstraat 111-113, bus 71 - 2018 Antwerpen Tel. 050 20 76 69 (dinsdag, donderdag en vrijdag)
e-mail: zorgboerderijen@lv.vlaanderen.be |