- NL
- FR
- DE
- EN
Verschillende sleutels om aan te melden op het e-loket
Surf naar www.landbouwvlaanderen.be en klik op de blauwe tegel om u aan te melden.
U komt op de CSAM pagina: Kies een digitale sleutel om aan te melden. U kan ook zelf uw digitale sleutels beheren via CSAM.
U hebt nu verschillende mogelijkheden om aan te melden in uw eigen naam:
- Aanmelden via een mobiele app
- Aanmelden via itsme
- Aanmelden met uw eID en kaartlezer
- Aanmelden met een papieren token
- Identificatie zonder eID met bisnummer: u hebt geen Belgische eID en wenst toegang tot onze online overheidsdiensten
- Aanmelden met cross border authentication: bijv. voor Nederlanders
Aanmelden via mobiele app
Vul uw gebruikersnaam en wachtwoord in van uw profiel bij de online overheid (CSAM):
Geef de beveiligingscode in die u afleest van uw mobiele app:
Zie hier voor een Handleiding aanmelden via mobiele app.
Aanmelden via itsme
Vind alle info hierover op de website 'Aan de slag met itsme'.
Aanmelden met uw eID en een aan uw computer verbonden kaartlezer
Geef dan uw pincode in.
Aanmelden met een papieren token
Kies volgende optie:
Vul uw gebruikersnaam en wachtwoord in van uw profiel bij de online overheid (CSAM):
Geef dan de gevraagde code in die u terugvindt op uw token.
Het is niet meer mogelijk om een nieuwe token te activeren. Zie Vraag en antwoord (FAQ) over Beveiligingscode via token (CSAM)
Identificatie zonder eID met bisnummer
Hebt u geen Belgische eID en wenst u toegang tot onze online overheidsdiensten? Dan kan u zich laten registreren in een registratiekantoor.
Zie alle info op de pagina Aanvraag en activatie van digitale sleutels (BOSA) en voor een demofilmpje op de pagina Hoe kan ik de onlinediensten van de overheid gebruiken zonder eID? (CSAM).
Registratie van uw bis-nummer bij het departement Landbouw & Visserij
Van het registratiekantoor ontvangt u een 'bis-nummer'. Dit bis-nummer is uw uniek identificatienummer dat het departement nodig heeft om u correct te koppelen aan uw al gekende klantnummer bij het departement. Als deze koppeling niet gebeurt, zou u foutief als 'nieuwe klant' herkend worden op het e-loket.
Stuur een mail naar uw buitendienst met de vraag om uw bis-nummer te registreren. Vermeld hierbij uw naam en klantnummer.
Van zodra uw bis-nummer geregistreerd werd bij het departement, kan u aanmelden op het e-loket en zal u gekoppeld worden aan uw klantgegevens zoals deze bij het departement gekend zijn.
Als u nog niet gekend bent bij het departement, hoeft u er uw bis-nummer niet te laten registreren en kan u meteen aanmelden op het e-loket. U zal dan automatisch de nieuwe klant flow doorlopen.
Aanmelden voor Nederlanders via cross border authentication
Heeft u een vraag over het e-loket? Mail ons
Bel ons
Wil u iemand van de infolijn toelaten om mee te kijken? Start een meekijksessie na contact met de infolijn van het e-loket