Contact

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij
Ellipsgebouw (6de verdieping) - Koning Albert II-Laan 35, bus 40 - 1030 Brussel (wegbeschrijving)

Landbouw en waterbeleid
Tel. 02 552 78 77
Marie Verhassel
E-mail: marie.verhassel@lv.vlaanderen.be

Voorlichting melkvee
Tel. 050 24 77 12
Ivan Ryckaert
E-mail: ivan.ryckaert@lv.vlaanderen.be

Tel. 09 276 28 59
Andries Colman
E-mail: Andries.Colman@lv.vlaanderen.be

Voorlichting vleesvee
Tel. 09 276 28 44
Laurence Hubrecht
E-mail: laurence.hubrecht@lv.vlaanderen.be

Tel. 09 276 28 59
Andries Colman
E-mail: Andries.Colman@lv.vlaanderen.be

Pluimvee, kleinvee, paarden en diergezondheid

Hanne Geenen
Tel. 011 74 26 83
Gsm 0499 54 16 88
Email: hanne.geenen@lv.vlaanderen.be

Jan Eskens
Tel. 011 74 26 97
Gsm 0499 94 96 03
Email: jan.eskens@lv.vlaanderen

Voorlichting Varkens en emissies

Tel. 09 276 28 48
Suzy Vangansbeke
E-mail: suzy.vangansbeke@lv.vlaanderen.be

Voorlichting stallenbouw en dierenwelzijn

Tel. 09 276 28 55
Tom Van Den Bogaert
E-mail: tom.vandenbogaert@lv.vlaanderen.be

Voorlichting groenten in open lucht voor verwerking
Tel. 050 24 77 11
Bart Debussche
E-mail: bart.debussche@lv.vlaanderen.be

Voorlichting sierteelt en bemesting
Tel. 09 272 23 09
Pascal Braekman
E-mail: pascal.braekman@lv.vlaanderen.be

Voorlichting fruit
Tel. 011 74 26 81
Hilde Morren
E-mail: hilde.morren@lv.vlaanderen.be

Voorlichting industriële gewassen
Tel. 016 66 61 21
Annie Demeyere
E-mail: annie.demeyere@lv.vlaanderen.be