Contact praktijkgids water

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij
Ellipsgebouw (6de verdieping) - Koning Albert II-Laan 35, bus 40 - 1030 Brussel

Landbouw en waterbeleid
Tel. 02 552 78 77
Marie Verhassel
E-mail: marie.verhassel@lv.vlaanderen.be

Voorlichting melkvee en vleesvee
Tel. 09 276 28 44
Laurence Hubrecht
E-mail: laurence.hubrecht@lv.vlaanderen.be

Pluimvee, kleinvee, paarden en diergezondheid

Hanne Geenen
Tel. 011 74 26 83
Gsm 0499 54 16 88
Email: hanne.geenen@lv.vlaanderen.be

Jan Eskens
Tel. 011 74 26 97
Gsm 0499 94 96 03
Email: jan.eskens@lv.vlaanderen

Voorlichting Varkens en emissies

Suzy Vangansbeke
Tel. 09 276 28 48
E-mail: suzy.vangansbeke@lv.vlaanderen.be

Voorlichting stallenbouw en dierenwelzijn

Tom Van Den Bogaert
Tel. 0499 86 50 02
E-mail: tom.vandenbogaert@lv.vlaanderen.be

Voorlichting groenten in open lucht voor verwerking
Bart Debussche
Tel. 050 24 77 11
E-mail: bart.debussche@lv.vlaanderen.be

Voorlichting sierteelt en bemesting
Pascal Braekman
Tel. 09 272 23 09
E-mail: pascal.braekman@lv.vlaanderen.be

Voorlichting fruit
Bianca Drepper
E-mail: bianca.drepper@lv.vlaanderen.be

Voorlichting industriële gewassen
Mathias Abts
GSM 0491 86 85 59
E-mail: mathias.abts@lv.vlaanderen.be