Voorlichters plantaardige productie

Industriële gewassen en gewasbescherming

Mathias Abts
Gsm 0491 86 85 59
mathias.abts@lv.vlaanderen.be

Granen en energieteelten, bijen

Jean-Luc Lamont
Tel. 02 552 78 92
Gsm 0473 83 70 57
jean-luc.lamont@lv.vlaanderen.be

Voedergewassen

Marleen Delanoy
Gsm 0498 90 35 82
marleen.delanoy@lv.vlaanderen.be

Francis Flusu
Gsm 0473 83 70 44
francis.flusu@lv.vlaanderen.be

Openluchtgroenten en bemesting

Bart Debussche
Tel. 050 24 77 11
Gsm 0473 82 70 14
bart.debussche@lv.vlaanderen.be

Henkie Rasschaert
Tel. 09 272 23 06
Gsm 0473 83 70 35
henkie.rasschaert@lv.vlaanderen.be

Glas- en openluchtgroenten voor vers gebruik en biologische landbouw

Henkie Rasschaert
Tel. 09 272 23 06
Gsm 0473 83 70 35
henkie.rasschaert@lv.vlaanderen.be

Groenten onder glas en volle grond

Stefaan Kint
Tel. 050 24 77 13 
Gsm 0478 571 871
stefaan.kint@lv.vlaanderen.be

Biologische landbouw

Marleen Delanoy
Gsm 0498 90 35 82
marleen.delanoy@lv.vlaanderen.be

Sierteelt en gewasbescherming

Pascal Braekman
Tel. 09 276 28 43
Gsm 0474 72 00 49
pascal.braekman@lv.vlaanderen.be

Yvan Cnudde
Tel. 09 272 23 16
Gsm 0473 83 70 63
yvan.cnudde@lv.vlaanderen.be

Fruit

Hilde Morren
Tel. 011 74 26 81
Gsm 0492 72 29 53
hilde.morren@lv.vlaanderen.be