Praktijkcentrum Kleine Herkauwers

logo pc khkBegin 2007 ondertekenden verschillende instituten de intentieverklaring voor de opstart van een aantal praktijkcentra in de dierlijke productie waaronder het Prakijkcentrum Kleine Herkauwers. De bedoeling was een aanspreekpunt te worden voor praktijkkennis en het uitvoeren voor prakijkonderzoek in de dierlijke sector.

Dit resulteerde in gezamenlijke studiedagen en demonstratieprojecten.

Leden van het Praktijkcentrum Kleine Herkauwers

Voorzitter: André Calus, andre.calus@telenet.be

Leden:

ABEC vzw, de vereniging van de hertenhouders,
Paul Audenaerde (voorzitter), info@cervus-europe.com; Marc Bossuyt, info@debouvrie.com

Algemeen Boerensyndicaat, Hendrik Consciencestraat 53a, 8800 Roeselare
info@absvzw.be

Beroepsvereniging van Vlaamse geitenhouders
Ton Jansen, nieuwsbrief.geitenhouders@gmail.com

Boerenbond, Maal 1, 2440 Geel / Denen 157, 9080 Lochristi
Sanders Hoogstijns, Sandershoogstijns@boerenbond.be (geiten)
Jonas Hanssens, jonas.hanssens@boerenbond.be (schapen)

Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT), Karreweg 6, 9770 Kruishoutem
Carmen Landuyt, carmen.landuyt@ccbt.be

Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ), Industrielaan 29, 8820 Torhout
Eva Vanmael, eva.vanmael@dgz.be

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO), Scheldeweg 68, 9090 Melle
Leen Vandaele, leen.vandaele@ilvo.vlaanderen.be

VIVES Campus Roeselare, Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare
Bruno Vandorpe, bruno.vandorpe@vives.be

Kleine Herkauwers Vlaanderen vzw, Van Thorenburghlaan 20, 9860 Scheldewindeke
Frans Vanackere, frans@khv.be 
Norbert Vettenburg, norbert.vettenburg@gmail.com

KU Leuven - Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen - Zoötechnisch Centrum, Bijzondere Weg 12, 3360 Lovenjoel
Wouter Merckx, ztc@kuleuven.be

Nationaal Agrarisch Centrum vzw (NAC), H. Consciencestraat 53 A, 8800 Roeselare
Geert Clarebout, info@nacvzw.be

Steunpunt Levend Erfgoed, Rotselaarsebaan 45, 3220 Holsbeek
Staf Van den Bergh, schapen@sle.be

KU Leuven - Faculiteit Bio-ingenieurswetenschappen, kasteelpark Arenberg 30, 3001 Heverlee
Bert Driessen, Bert.Driessen@kuleuven.be

Vlaams Agrarisch Centrum, Ambachtsweg 20, 9820 Merelbeke
vacbond@vac.eu

Vlaamse schapenhouderij VZW, p/a Ieperseweg 87, 8800 Rumbeke
Andre Calus, andre.calus@telenet.be
Hubert Stiers, info@vsh.be

Odisee, campus Waas, Hospitaalstraat 23, 9100 Sint-Niklaas
Jo Vicca, jo.vicca@odisee.be

Departement Landbouw en Visserij, VAC, Koningin Astridlaan 50, bus 6, 3500 Hasselt
Hanne Geenen, hanne.geenen@lv.vlaanderen.be

Departement Landbouw en Visserij, VAC, Koningin Astridlaan 50, bus 6, 3500 Hasselt
Jan Eskens, jan.eskens@lv.vlaanderen.be