Praktijkcentrum Kleine Herkauwers

logo pc khkBegin 2007 ondertekenden verschillende instituten de intentieverklaring voor de opstart van een aantal praktijkcentra in de dierlijke productie waaronder het Prakijkcentrum Kleine Herkauwers. De bedoeling was een aanspreekpunt te worden voor praktijkkennis en het uitvoeren voor prakijkonderzoek in de dierlijke sector.

Dit resulteerde in gezamenlijke studiedagen en demonstratieprojecten.

Leden van het Praktijkcentrum Kleine Herkauwers

Voorzitter: André Calus, andre.calus@telenet.be

Leden:

ABEC vzw, de vereniging van de hertenhouders, Paul Audenaerde (voorzitter), info@cervus-europe.comMarc Bossuyt,  info@debouvrie.com

Algemeen Boerensyndicaat, Hendrik Consciencestraat 53a, 8800 Roeselare
info@absvzw.be

Beroepsvereniging van Vlaamse geitenhouders, Ton Jansen, nieuwsbrief.geitenhouders@gmail.com

Boerenbond, Maal 1, 2440 Geel / Denen 157, 9080 Lochristi
Sanders Hoogstijns, Sanders Hoogstijns@boerenbond.be (geiten)
Jonas Hanssens, jonas.hanssens@boerenbond.be (schapen)

Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT), Karreweg 6, 9770 Kruishoutem
Carmen Landuyt, carmen.landuyt@ccbt.be

Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ), Industrielaan 29, 8820 Torhout
Eva Vanmael, eva.vanmael@dgz.be

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO), Scheldeweg 68, 9090 Melle
Evelyne Delezie, evelyne.delezie@ilvo.vlaanderen.be

VIVES Campus Roeselare, Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare
Bruno Vandorpe, bruno.vandorpe@vives.be

Kleine Herkauwers Vlaanderen vzw, Van Thorenburghlaan 20, 9860 Scheldewindeke
Claudine Sackx, info@khv.be 
Roel Van Avermaet,  roelvanavermaet@skynet.be

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen - Zoötechnisch Centrum, Bijzondere Weg 12, 3360 Lovenjoel
Wouter Merckx, ztc@kuleuven.be

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen, Kasteelpark Arenberg 30, 3001 Heverlee
Bruno Goddeeris, bruno.goddeeris@biw.kuleuven.be

Nationaal Agrarisch Centrum vzw (NAC), H. Consciencestraat 53 A, 8800 Roeselare
Vanessa Cottenier, vanessa@nacvzw.be

Steunpunt Levend Erfgoed, Rotselaarsebaan 45, 3220 Holsbeek
Staf Van den Bergh, schapen@sle.be

KU Leuven Campus Geel, Kleinhoefstraat 4, 2440 Geel
Bert Driessen, Bert.Driessen@kuleuven.be

Vlaams Agrarisch Centrum, Ambachtsweg 20, 9820 Merelbeke
vacbond@vac.eu

Vlaamse schapenhouderij VZW, p/a Ieperseweg 87, 8800 Rumbeke
Andre Calus, andre.calus@telenet.be

Departement Landbouw en Visserij, VAC, Koningin Astridlaan 50, bus 6, 3500 Hasselt, Hanne Geenen, hanne.geenen@lv.vlaanderen.be

Departement Landbouw en Visserij, VAC, Koningin Astridlaan 50, bus 6, 3500 Hasselt, Jan Eskens, jan.eskens@lv.vlaanderen.be