Praktijkcentrum Bijen

Logo pc bijenBegin 2007 ondertekenden verschillende instituten de intentieverklaring voor de opstart van een aantal praktijkcentra in de dierlijke productie waaronder het Prakijkcentrum Bijen. De bedoeling was een aanspreekpunt te worden voor praktijkkennis en het uitvoeren voor prakijkonderzoek in de dierlijke sector.

Dit resulteerde in gezamenlijke studiedagen en demonstratieprojecten.

Leden van het Praktijkcentrum Bijen

Voorzitter: Dirk De Graaf (Honeybee Valley), dirk.degraaf@ugent.be
Ondervoorzitter: Jean-Luc Lamont (Departement Landbouw en Visserij)
Secretaris: Bernadette Rothier (Honeybee Valley)

Effectief

Algemene Vlaamse Imkersvereniging (AVI) vzw, R. De Vosstraat 71, 2640 Mortsel
Jan Jespers, jan_josfin@hotmail.com
Paul Jacobs, paul.jacobs1210@telenet.be

Federaal Imkersverbond (FIV) vzw, Bessemerstraat 432, 3620 Lanaken
Achiel Geurts, achiel.geurts@telenet.be

Honeybee Valley, Krijgslaan 281 Gebouw S33, 9000 Gent
Dirk De Graaf, dirk.degraaf@ugent.be
Bernadette Rotthier, bernadette.rotthier@ugent.be

Informatiecentrum voor de Bijenteelt, Krijgslaan 281 - S33, 9000 Gent
Julien De Dapper, juliendedapper@telenet.be

Koninklijke Vlaamse Imkersbond vzw (KonVIB), Meilrijk 64, 3290 Diest
Chris Dauw, cna.dauw@gmail.com
Ghislain Louis, ghislain.louis@telenet.be

Vlaams Nederlandse Imkersfederatie (VNIF) vzw, Eynderweg 14, 3530 Helchteren
Laurent Ignoul, laurent.ignoul@telenet.be
Ghislain De Roeck, gderoeck@telenet.be

Vlaams Vulgarisatiecentrum voor Bijenteelt (VVCB) vzw, Fortuné De Kokerlaan 13, 9940 Evergem
Octaaf Van Laere, octaaf.vanlaere@uantwerpen.be
Paul Beullens, paulbeullens@skynet.be

Departement Landbouw en Visserij, Koning Albert II-laan 35, bus 40, 1030 Brussel
Jean-Luc Lamont, jean-luc.lamont@lv.vlaanderen.be

Adviserend

Departement Landbouw en Visserij, Koning Albert II-laan 35, bus 40, 1030 Brussel
Jean-Luc Lamont, jean-luc.lamont@lv.vlaanderen.be
Glenn Van Herrewege, Glenn.VanHerrewege@lv.vlaanderen.be

Departement Omgeving, Koning Albert II-laan 20, bus 8, 1000 Brussel
Bart Vandepoele, bart.vandepoele@lne.vlaanderen.be

Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV), Kruidtuinlaan 55, 1000 Brussel
Bénédicte Verhoeven, benedicte.verhoeven@favv.be

Federale Overheidsdienst Volksgezondheid, Veiligheid Voedselketen en Leefmilieu (FOD VVVL), Victor Hortaplein 40, bus 10, 1060 Brussel
Nadine Kollmorgen, nadine.kollmorgen@gezondheid.belgie.be

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO), Scheldeweg 68, 9090 Melle
Wim Reybroeck, wim.reybroeck@ilvo.vlaanderen.be

Katholieke Hogeschool Vives, Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare
Filip Wouters,filip.wouters@vives.be

Koninklijke Vlaamse Imkerbond (KonVIB) - Werkgroep Bijengezondheid
Hans Laevens, hans.laevens@skynet.be