Praktijkcentrum Rundvee

logo praktijkcentrum rundvee

Begin 2007 ondertekenden verschillende instituten de intentieverklaring voor de opstart van een aantal praktijkcentra in de dierlijke productie waaronder het Prakijkcentrum Rundvee. De bedoeling was een aanspreekpunt te worden voor praktijkkennis en het uitvoeren voor prakijkonderzoek in de dierlijke sector.

Dit resulteerde in gezamenlijke studiedagen en demonstratieprojecten.

Leden van het Praktijkcentrum Rundvee

Algemeen Boerensyndicaat, Industrieweg 53, 8800 Beveren-Roeselare
Mark Wulfrancke, Mark.Wulfrancke@absvzw.be

Boerenbond, Diestsevest 40, 3000 Leuven
Roel Vaes, roel.vaes@boerenbond.be

Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT), Karreweg 6, 9770 Kruishoutem
Carmen Landuyt, carmen.landuyt@ccbt.be

CRV, Buchtenstraat 7, 9051 Sint-Denijs-Westrem
Tjebbe Huybrechts, tjebbe.huybrechts@crv4all.com

Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ), Industrielaan 29, 8820 Torhout
Koen De Bleecker, koen.debleecker@DGZ.be

Hooibeekhoeve, Hooibeeksedijk 1, 2440 Geel
Ilse Van den Broeck, ilse.vandenbroeck@provincieantwerpen.be
Nick Rutten, nick.Rutten@provincieantwerpen.be
Els Stevens, e.stevens@provincieantwerpen.be
Kathleen Geerinckx, kathleen.geerinckx@provincieantwerpen.be


Inagro, Ieperseweg 87, 8800 Rumbeke
Mia Demeulemeester, mia.demeulemeester@inagro.be 
Isabelle Vuylsteke, isabelle.vuylsteke@inagro.be

Instituut voor Landbouw- , Visserij- en Voedingsonderzoek (ILVO), Scheldeweg 68, 9090 Melle
Sam De Campeneere, sam.decampeneere@ilvo.vlaanderen.be 
Leen Vandaele, leen.vandaele@ilvo.vlaanderen.be
Annelies Vannuffel, annelies.vannuffel@ilvo.vlaanderen.be

Odisee campus Waas Hospitaalstraat 23, 9100 Sint Niklaas
Jo Vicca, jo.vicca@odisee.be

Vives campus Roeselare , Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare
Wim Vanhove, wim.vanhove@vives.be
Isabelle Degezelle, isabelle.degezelle@vives.be

Joachim Kerckhove, joachim.kerckhove@vives.be

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen + Zoötechnisch Centrum, Kasteelpark Arenberg 20, 3001 Leuven
Wouter Merckx, wouter.merckx@kuleuven.be
Roel Meyermans roel.meyermans@kuleuven.be

Melkcontrolecentrum Vlaanderen (MCC), Hagenbroeksesteenweg 167, 2500 Lier
Koen Lommelen, koen.lommelen@mcc-vlaanderen.be

Proef- en Vormingsinstituut Limburg (PVL) , Kaulillerweg 3, 3950 Bocholt
Luc Martens, pvl.bocholt@scarlet.be
Sander Palmans, sander.palmans@pvl-bocholt.be

Broederschool Biotechnische & Sport, Weverstraat 23, 9100 Sint Niklaas
Carl Heyvaert, carl.heyvaert@telenet.be 
Ingrid Van der Heyden, vai@broeders.be
Dirk Martens, mad@broeders.be

KU Leuven campus Geel  Kleinhoefstraat 4, 2440 Geel
Sanne Van Beirendonck, sanne.van.beirendonck@kuleuven.be

Thomas More campus Geel , Kleinhoefstraat 4, 2440 Geel
Rina Hulsbosch, rina.hulsbosch@thomasmore.be .

UGent-faculteit Bio-ingenieurswetenschappen campus Coupure , Coupure Links 653, 9000 Gent
Stefaan De Smet, stefaan.desmet@ugent.be
Veerle Fievez, veerle.fievez@ugent.be 


UGent- faculteit Diergeneeskunde  Salisburylaan 133, 9820 Merelbeke
Geert Opsomer, geert.opsomer@ugent.be 

Vlaams Agrarisch Centrum, Ambachtsweg 20, 9820 Merelbeke
Geert De Wolf,
vac@vac.eu

Vrij Landelijk Instituut Oudenaarde, Schoolhoeve Axelwalle, Axelwalle 14, 9700 Oudenaarde
Joris De Cock, bt.axelwalle@bernardusscholen.be

Vrij Land- en Tuinbouwinstituut (VLTI), Ruddervoordestraat 175, 8820 Torhout
Sabine Bosteels, sabine.bosteels@sint-rembert.be; hivo@sint-rembert.be

Departement Landbouw en Visserij
Koning Albert II-laan 35, bus 40, 1030 Brussel
Evelien Decuypere, Evelien.Decuypere@lv.vlaanderen.be
Laurence Hubrecht, Laurence.Hubrecht@lv.vlaanderen.be
Ivan Ryckaert, Ivan.Ryckaert@lv.vlaanderen.be
Andries Colman, andries.colman@lv.vlaanderen.be