Praktijkcentrum Varkens

logo pc varkensBegin 2007 ondertekenden verschillende instituten de intentieverklaring voor de opstart van een aantal praktijkcentra in de dierlijke productie waaronder het Prakijkcentrum Varkens. De bedoeling was een aanspreekpunt te worden voor praktijkkennis en het uitvoeren voor prakijkonderzoek in de dierlijke sector.

Dit resulteerde in gezamenlijke studiedagen en demonstratieprojecten.

Aanspreekpunt: www.varkensloket.be

Leden van het Praktijkcentrum Varkens

Algemeen Boerensyndicaat, Industrieweg 53, 8800 Beveren-Roeselare
Paul Cerpentier, paul.cerpentier@absvzw.be

Boerenbond, Diestsevest 40, 3000 Leuven
Wouter Wytynck, wouter.wytynck@boerenbond.be

Broederschool Biotechnische & Sport, Weverstraat 23, 9100 Sint Niklaas
Raf Van Buynder, raf_vanbuynder@yahoo.com
Dirk Martens, mad@broeders.be
Ingrid Vander Heyden, vai@broeders.be

Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT), Karreweg 6, 9770 Kruishoutem
Carmen Landuyt, carmen.landuyt@ccbt.be

Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ), Industrielaan 29, 8820 Torhout
Herman Deschuytere, herman.deschuytere@dgz.be

Inagro, Ieperseweg 87, 8800 Rumbeke
Mia Demeulemeester, mia.demeulemeester@inagro.be 
Isabelle Vuylsteke, isabelle.vuylsteke@inagro.be

Instituut voor Landbouw- , Visserij- en Voedingsonderzoek (ILVO), Scheldeweg 68, 9090 Melle
Sam Millet, sam.millet@ilvo.vlaanderen.be

 KU Leuven, campus Geel  Kleinhoefstraat 4, 2440 Geel
Jos Van Thielen, jos.van.thielen@kuleuven.be
Sanne Van Beirendonck, sanne.van.beirendonck@kuleuven.be

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen + Zoötechnisch Centrum, Kasteelpark Arenberg 20 bus 2300, 3001 Leuven
Wouter Merckx, wouter.merckx@kuleuven.be
Wim Gorssen, wim.gorssen@kuleuven.be

Odisee, campus Waas, hospitaalstraat 23, 9100 Sint Niklaas
Jo Vicca, jo.vicca@odisee.be 

Proef- en Vormingscentrum voor de Landbouw (PVL), Kaulillerweg 3, 3950 Bocholt
Luc Martens, pvl.bocholt@scarlet.be
Sander Palmans, sander.palmans@pvl-bocholt.be

UGent - Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen - campus Schoonmeersen  Valentin Vaerwyckweg 1, 9000 Gent
Dirk Fremaut, dirk.fremaut@ugent.be
Joris Michiels, joris.michiels@ugent.be


UGent- faculteit Diergeneeskunde, Salisburylaan 133, 9820 Merelbeke
Dominiek Maes, dominiek.maes@ugent.be

Vives Campus Roeselare, Wilgenstraat 32, 8800 Roeselare
Isabelle Degezelle, isabelle.degezelle@vives.be 
Wim Vanhove, wim.vanhove@vives.be 

Vlaams Agrarisch Centrum, Ambachtsweg 20, 9820 Merelbeke
Geert De Wolf, vac@vac.eu

Vlaamse Piétrain Fokkerij (VPF), Deinse Horsweg 1, 9031 Drongen
Jürgen Depuydt, jurgen.depuydt@vpfo.be

Vrij Land- en Tuinbouwinstituut (VLTI), Ruddervoordestraat 175, 8820 Torhout
Sabine Bosteels, sabine.bosteels@sint-rembert.be 

hivo@sint-rembert.be

Departement Landbouw en Visserij, Koning Albert II-laan 35, bus 40, 1030 Brussel
Evelien Decuypere, evelien.decuypere@lv.vlaanderen.be
Suzy Van Gansbeke, suzy.vangansbeke@lv.vlaanderen.be

Varkensloket, Scheldeweg 68, 9090 Melle
Sarah De Smet, sarah.desmet@varkensloket.be