Praktijkcentrum Pluimvee

logo praktijkcentrum PluimveeBegin 2007 ondertekenden verschillende instituten de intentieverklaring voor de opstart van een aantal praktijkcentra in de dierlijke productie waaronder het Prakijkcentrum Pluimvee. De bedoeling was een aanspreekpunt te worden voor praktijkkennis en het uitvoeren voor prakijkonderzoek in de dierlijke sector.

Dit resulteerde in gezamenlijke studiedagen en demonstratieprojecten.

Leden van het Praktijkcentrum Pluimvee

Algemeen Boerensyndicaat, Hendrik Consciencestraat 53a, 8800 Roeselare
info@absvzw.be

Boerenbond, Diestsevest 40, 3000 Leuven
Wouter Wytynck, wouter.wytynck@boerenbond.be

Coördinatiecentrum praktijkgericht onderzoek en voorlichting voor de biologische teelt (CCBT), Karreweg 6, 9770 Kruishoutem
Carmen Landuyt, carmen.landuyt@ccbt.be

Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ), Industrielaan 29, 8820 Torhout
Viviane Aerts, viviane.aerts@dgz.be

Philippe Gelaude, philippe.gelaude@dgz.be

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek (ILVO), Scheldeweg 68, 9090 Melle
Evelyne Delezie, evelyne.delezie@ilvo.vlaanderen.be

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen - Zoötechnisch Centrum, Bijzondere Weg 12, 3360 Lovenjoel
Wouter Merckx, ztc@kuleuven.be

KUL - faculteit Bio-ingenieurswetenschappen, Kasteelpark Arenberg 30, 3001 Heverlee

KULeuven, Campus Geel (Thomas More), Kleinhoefstraat 4, 2440 Geel
Bert Driessen, bert.driessen@kuleuven.be

Jos Van Thielen, jos.vanthielen@kuleuven.be

AMCRA                                                                                                                                              

Fabiana Dalpozzo, fabiana.dalpozzo@amcra.be

Pluimveeloket                                                                                                                                               

Karolien Langendries, Karolien.Langendries@ilvo.vlaanderen.be

Landsbond Bedrijfspluimveehouders, Scheplakens 28, 2440 Geel
Danny Coulier, danny_coulier@telenet.be    -    Martijn Chombaere, info@pluimvee.be

Proefbedrijf Pluimveehouderij, Poiel 77, 2440 Geel
Iris Van Dosselaer, Iris.vandosselaer@provincieantwerpen.be           

Sofie Cardinaels, Sofie.cardinaels@provincieantwerpen.be

UGent- faculteit Diergeneeskunde, Vakgroep Voortplanting, Verloskunde en Bedrijfsdiergeneeskunde, Salisburylaan 133, 9820 Merelbeke
Rik Ducatelle, richard.ducatelle@ugent.be

Vlaams Agrarisch Centrum, Ambachtsweg 20, 9820 Merelbeke
vacbond@vac.eu

Departement Landbouw en Visserij, VAC, Koningin Astridlaan 50, bus 6, 3500 Hasselt                                        

Jan Eskens, jan.eskens@lv.vlaanderen.be

Departement Landbouw en Visserij, VAC, Koningin Astridlaan 50, bus 6, 3500 Hasselt                                        

Hanne Geenen, hanne.geenen@lv.vlaanderen.be